IMG-LOGO

پیام تبریک مدیر عامل شرکت صنعت فولاد شادگان به مناسبت فرا رسیدن هفتم مهر روز آتش نشانی و ایمنی

تاریخ انتشار : - 1399/07/07 280 بازدید
پیام تبریک مدیر عامل شرکت صنعت فولاد شادگان به مناسبت فرا رسیدن هفتم مهر روز آتش نشانی و ایمنی

🔸به گزارش روابط عمومی شرکت صنعت فولاد شادگان متن پیام بدین شرح است:

به نام خدا

هفتم  مهر روز آتش نشانی و ایمنی فرصت ارزشمندی است تا از تلاش انسان های شجاع و فداکاری که از جان و آسایش خود در راه حفظ جان دیگر انسانها می گذرند قدردانی کنیم.

 آنان که در هنگام بروز حوادث جان بر کف و بی مهابا تن به آتش می سپارند و زیباترین جلوه شجاعت و از خود گذشتگی را به تصویر می کشند و یا امداد گرانی که در زمان بروز حوادث غیر مترقبه در صف اول خدمت رسانی به آسیب دیدگان ایستاده و از هیچ تلاش و کوششی برای کمک به مصدومان فرو گذار نمی کنند.

در این روز ارزشمند یاد و خاطره حماسه آفرینی های آتش نشانان میهن اسلامی در عرصه دفاع مقدس را نیز گرامی می داریم. غیور مردانی که با ایثار و شهامت برای کمک رسانی به آسیب دیدگان ناشی از حملات دشمن جان خویش را در طبق اخلاص نهادند و برگ زرین دیگری در تاریخ شکوهمند ایران اسلامی ثبت کردند.

با تبریک فرا رسیدن روز آتش نشانی و ایمنی به تمام آتش نشانان و کارشناسان HSE سراسر کشور به ویژه زحمت کشان این عرصه در جامعه فولادی کشور و به خصوص شرکت صنعت فولاد شادگان ، از تلاش آتش نشانان و کارشناسان  شجاع، تیزبین، متعهد و پرتلاش این خطه برای حفظ ایمنی و سلامت کارکنان این شرکت تقدیر کرده و برای تمامی آنها از خداوند منان سلامت و سعادت روز افزون مسئلت دارم.

سعید قاسم زاده

مدیر عامل شرکت صنعت فولاد شادگان

-