تاريخ: 25/9/1397

پست الکترونیکی


مشروح خبر

    به گزارش روابط عمومی ، در روز یکشنبه مورخ 06/04/95 حجت الاسلام و المسلمین مجید ناصری نژاد نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی در رأس هیأتی از مسئولین شهرستان شادگان ، در جلسه ای در شرکت صنعت فولاد شادگان شرکت کرد.
 
 
    در ابتدای این جلسه که در خصوص موضوعات مختلف مربوط به شرکت صنعت فولاد شادگان و تعاملات آن با ادارات و ارگان های شهرستان برگزار گردید ، مهندس علیمرادپور مدیرعامل شرکت ، ضمن خوشامدگویی به مهمانان ، به معرفی مدیران شرکت پرداخت . سپس مهندس بیژن زاده مدیر امور اجرایی شرکت ، گزارشی از آخرین وضعیت شرکت و اقداماتی که در مدت اخیر (پس از حضور شرکت فولاد خوزستان) انجام گردید ، ارائه داد.
 
 
  
    پس از ارائه گزارش مذکور ، مهندس علیمرادپور در خصوص مواردی از جمله مسائل مربوط به طرح توسعه شرکت در آینده ، وضعیت زیربنایی ، وضعیت احیاء مستقیم تا زمان بهره برداری و وضعیت بخش فولاد سازی ( بازگشایش فاینانس و مذاکره با شرکت چین ) توضیحاتی ارائه داد . در ادامه آقای شاه جهان پور ، معاون منابع انسانی و امور اجتماعی شرکت نیز گزارشی در خصوص وضعیت نیروی انسانی و درصد بومی های شادگانی شاغل ، پیمانکاران فعال در شرکت و نیروهای جدید الاستخدام ارائه داد.
 
 
 
    آقای جلیل زاده رئیس اداره کار شهرستان شادگان نیز ضمن تاکید بر آمار 42 درصد بیکاری در شهرستان اعلام نمود از مورخ 13/02/95 مقرر گردید کلیه استخدام های شرکت فولاد از طریق اداره کار صورت گیرد ، بدین صورت که شرکت فولاد شادگان از طریق درخواست کتبی ، نیروها و تخصص های مورد نیاز را اعلام نماید و اداره کار نیز موظف است به مدت 48 ساعت نیروهای مورد نیاز را تامین نماید که در صورت عدم تامین ، شرکت می تواند نیروهای مورد نیاز را از دیگر نقاط استان تامین کند.
 
 
    پس از آن دکتر عبدالکریم شهبازی رئیس سازمان فنی حرفه ای شادگان نیز ضمن ارائه گزارشی از آموزش ها و دوره های برگزار شده در آن مجموعه از جمله دوره های برق صنعتی ، جوشکاری در انواع مختلف مانند جوشکاری آرگون ، سازه و ... که مرتبط با صنعت فولاد می باشد ، اظهار امیدواری کرد که شرکت فولاد شادگان دوره ها و تخصص های مورد نیاز خود را اعلام نماید تا سازمان فنی حرفه ای شهرستان در جهت پیگیری برگزاری دوره ها اقدام نماید.
 
    در ادامه آقای آلبوناصر نائب رئیس شورای شهر شادگان خواستار حضور بیشتر و پر رنگ تر این شرکت در سطح شهر و همکاری در خصوص برخی موارد مانند ساخت بیلبورد و سایبان برای پرسنل فولاد شادگان و ... گردید.
 
 
    در پایان جلسه حجت الاسلام و المسلمین ناصری نژاد ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات حاضرین در جلسه و تعامل مناسب و حوصله جمع در طول جلسه ، ضمن یادآوری آمار 42 درصد بیکاری در شهرستان و انتظار بحق مردم در خصوص اشتغال ، از تعامل و همکاری های فی مابین شرکت فولاد و مسئولین ادارات و سازمان های شادگان قدردانی نمود و خاطر نشان کرد که همه مسئولین باید در جهت تسریع در راه اندازی و توسعه شرکت تمام توان خود را بکار گیرند.
    نماینده شادگان از پیگیری جهت واگذاری 600 هکتار زمین به شرکت فولاد شادگان در خصوص طرح توسعه خبر داد.
    ناصری نژاد سپس خواستار برگزاری بازدیدهایی از سایت شرکت برای نخبگان شهرستان ، مسئولین ، دانشجویان و دانش آموزان در جهت هر چه بیشتر معرفی کردن شرکت در شهرستان شد.
    نماینده مردم شادگان ، در پایان از برگزاری جلسه تشکر ، و برای کلیه حضار آرزوی موفقیت نمود.

مشروح خبر

    به گزارش روابط عمومی ، در روز دوشنبه مورخ 31/03/95 طی جلسه ای با حضور جانشین فرماندهی ناحیه سپاه شادگان ، ضمن افتتاح پایگاه بسیج کارگری «شهدای جاوید الاثر» شرکت صنعت فولاد شادگان ، فرمانده این پایگاه نیز معارفه گردید.
 
 
    در این معارفه که با حضور سرهنگ پاسدار هادی عبودی جانشین ناحیه سپاه شادگان ، سرهنگ پاسدار علی حسینی مسئول بازرسی ، آقای مجدمی فرمانده حوزه بسیج کارگری شادگان و همچنین مهندس علیمرادپور مدیرعامل و مدیران ارشد شرکت فولاد شادگان برگزار گردید ، آقای مسعود محسنی پارسا بعنوان فرمانده پایگاه بسیج کارگری شرکت صنعت فولاد شادگان معرفی شد.
 
 
    در ابتدای این جلسه مهندس علیمرادپور ضمن خوش آمد گویی به مهمانان گرامی ، شرح مختصری از وضعیت شرکت را برای مهمانان بیان نمود.
    پس از ایشان سرهنگ عبودی ضمن تقدیر و تشکر از مدیرعامل و مدیران این شرکت به تبیین جایگاه بسیج در ادارات و ارگان ها پرداخت و بسیج را بازوی توانمند مدیریت در هر ارگان و اداره خواند .
    پس از این جلسه ، مهمانان گرامی به همراه مدیریت شرکت جهت افتتاح دفتر بسیج به محل دفتر رفته و ضمن اعطای حکم فرماندهی پایگاه بسیج ، مراسم افتتاحیه توسط جانشین سپاه ناحیه شادگان انجام گردید .
 
  
 

مشروح خبر

مراسم ختم قرآن کریم به مناسبت ماه مبارک رمضان در نماز خانه ستاد کارفرما برگزار شد
 
    به گزارش روابط عمومی شرکت صنعت فولاد شادگان  مراسم ختم قران کریم با عنوان «سی روز، سی جز قرآن کریم» در طول ماه مبارک رمضان در نماز خانه ستاد کارفرمای این شرکت خبر داد.
 
    مسعود محسنی پارسا مسئول روابط عمومی در این ارتباط گفت: ماه مبارک رمضان ماه تزکیه نفس و ماه خود سازی است ، این ماه مبارک فرصت مناسبی برای تهذیب نفس و  تحبیب قلوب است.
 
 
    وی ادامه داد: همچون سال های گذشته ، با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان مراسم پر فیض ختم قرآن کریم (سی روز، سی جزء قرآن کریم) را به مدت سی روز در طول ماه مبارک رمضان برگزار می گردد.
 
    ایشان افزود: مراسم ختم قرآن کریم با حضور مدیران ، کارشناسان ، پرسنل ستادی و فنی و خادمان و عاشقان قرآن کریم راس ساعت 12:30 در نمازخانه ستاد کارفرما برگزار می شود.
 
 
    به گفته محسنی پارسا ، از دیگر برنامه های روابط عمومی شرکت درطول ماه مبارک رمضان برگزاری مسابقه ضیافت ماه نور و ضیافت افطاری جهت پرسنل شرکت می باشد.

مشروح خبر

    شرکت صنعت فولاد شادگان در نظر دارد ارائه خدمات مربوط به ایاب و ذهاب وجابجایی کارکنان و میهمانان و سایر افراد مورد نیاز خود را از طریق مناقصه عمومی به پیمانکار واجد صلاحیت واگذار نماید
    لذا از کلیه شرکت ها، مؤسسات و پیمانکاران ذیصلاح که دارای تجربه، سوابق کاری مرتبط و توان مالی در زمینه فوق می باشند دعوت به عمل می آید.
 
1) موضوع مناقصه: ارائه خدمات مربوط به ایاب و ذهاب و جابجایی کارکنان و میهمانان و سایر افراد مورد نیاز شرکت صنعت فولاد شادگان
2) طول دوره قرارداد: 12 ماه شمسی می باشد.
3) محل اجرای کار: شادگان کیلومتر 10 جاده سربندر آبادان، شرکت صنعت فولاد شادگان.
4) کارفرما: شرکت صنعت فولاد شادگان
 
5) شرکت کنندگان درمناقصه می بایست در ساعات اداری مورخ 24 /03 /1395 لغایت 29 / 03 /1395 جهت اخذ اسناد مناقصه به دفتر حقوقی و امور قراردادهای شرکت مراجعه نمایند
 
6) جهت شرکت در مناقصه مبلغ هفتصد هزار ریال ( 700،000 ریال) به حساب شماره 1090095664 بانک تجارت شعبه مرکزی شادگان کد 10900 بنام شرکت صنعت فولاد شادگان، واریز وجهت دریافت اسناد مناقصه به آدرس شادگان کیلومتر10 جاده سربندر_آبادان_شرکت صنعت فولاد شادگان- دفترحقوقی و امور قراردادها مراجعه فرمائید.
 
7) مناقصه گر باید مبلغ 200،000،000 ریال (دویست میلیون ریال) را به عنوان تضمین شرکت درمناقصه بصورت ضمانتنامه بانکی، چک تضمینی بانکی یا نقداً طی فیش واریزی تهیه نموده و همراه با اسناد مناقصه درپاکت" الف "به این شرکت تحویل نمایند.
 
بدیهی است به پیشنهاداتی که فاقد تضمین شرکت در مناقصه باشند قطعاً ترتیب اثر داده نخواهد شد.
 
8) پیشنهاد آن شرکت با ضمیمه بودن سپرده شرکت در مناقصه که طبق شرح مندرج در بند (7) این آکهی عمل شده باشد بایستی حداکثر تا ساعت 15 روز شنبه مورخ 04 /04/1395 به دفترحقوقی و امورقراردادهای شرکت صنعت فولاد شادگان تسلیم و رسید دریافت گردد.
 
9) مدارک مورد نیاز جهت شرکت در مناقصه:کپی برابر با اصل مدارک اساسنامه، آگهی تأسیس شرکت در روزنامه رسمی، آگهی آخرین تغییرات در روزنامه رسمی، تصویر سوابق کاری مرتبط حداقل دو سال گذشته همراه با قرارداد و رضایت نامه های مربوطه.
 
10) به منظور تفهیم و توجیه مناقصه گران درخصوص شرایط مناقصه، نحوه ارائه پیشنهاد و انتظارات کارفرما در روز یکشنبه مورخ 30/03/1395 ساعت صبح به اتفاق نماینده کارفرما و با حضور کلیه شرکت کنندگان در مناقصه از محل اجرای کار بازدید به عمل خواهد آمد و سپس در محل سالن جلسات شرکت جلسه ای با حضور کلیه حاضرین تشکیل خواهد شد و شرکت کنندگان در مناقصه می توانند کلیه سئوالات خود را مطرح و پاسخ دریافت نمایند.
 
11) پیشنهاد دهندگان می بایست دارای تأییدیه صلاحیت معتبر سال 1394 از اداره کل کار و امور اجتماعی و دارای شخصیت حقوقی و سابقه کار مفید و مرتبط و حسن انجام کار از کارفرمای قبلی را داشته باشند و در صورت عدم ارائه هریک از موارد فوق، پیشنهاد ارائه شده بازگشایی نخواهد شد.
 
12) فقط شرکت هایی که زمینه فعالیت آنها مرتبط با موضوع مناقصه و دارای سوابق کاری در زمینه موضوع مناقصه می باشند، حق خرید اسناد و شرکت در مناقصه را دارند و پیشنهاد شرکت های با زمینه فعالیت غیر مرتبط و بدون سوابق کاری بازگشایی نخواهد شد.
 
13) لازم به ذکر می باشد،پیمانکاران بومی(شهرستان شادگان) در شرایط یکسان و با سابقه کار مرتبط در اولویت قرار دارند.
 
14) هزینه درج آگهی بر عهده برنده مناقصه می باشد. شماره تلفن جهت دریافت اطلاعات بیشتر ( 52238670 – 061و 09161185215)عبادی -امورقراردادها
 

مشروح خبر

   به گزارش روابط عمومی روز سه شنبه مورخ 11/03/95 ، آقای عبدالله تمیمی نماینده سابق شهرستان شادگان ، پس از پایان نمایندگی خود در شرکت فولاد شادگان حضور یافت.
 
 
    در این دیدار که در حضور مدیر عامل و مدیران ارشد این شرکت برگزار شد ، مهندس علیمرادپور ضمن خیر مقدم به حضور نماینده سابق ، از تلاش ها و پیگیری های ایشان در مدت زمانی که گذشت تقدیر و تشکر نمود.
    مدیر عامل شرکت فولاد شادگان در پایان ضمن آرزوی سلامتی برای آقای تمیمی ، آرزو کرد که ایشان در آینده در هر نقطه از این نظام مقدس و در هر زمینه ای که خدمت کنند موفق و مؤید باشند.
 
 
    پس از مدیرعامل نیز ، آقای شاه جهان پور معاون منابع انسانی و امور اجتماعی شرکت نیز ضمن تشکر از پیگیری های مجدانه و تعامل سازنده که نماینده سابق در تحقق اهداف این شرکت برای ایشان آرزوی موفقیت نمود.
 
    در پایان نیز آقای عبدالله تمیمی ، ضمن تشکر از تلاش های بی وفقه مدیران شرکت در جهت اجرای هرچه بهتر فازهای مختلف شرکت ، مدیران شرکت فولاد شادگان را افرادی سختکوش و با دانش خواند و رابطه خود با مسئولین شرکت را در مدت نمایندگی خود متقابل و با تعامل رضایت بخش توصیف کرد.
 
 
    آقای عبدالله تمیمی در پایان با تقدیم تقدیرنامه به مدیران ارشد شرکت از زحمات آنان تشکر نمود.

مشروح خبر

    به گزارش روابط عمومی شرکت صنعت فولاد شادگان ، اولین گروه از نیروهای جدید الاستخدام این شرکت در روز شنبه 14 فروردین ماه سال جاری وارد شرکت شدند.
    بنابراین گزارش ، در این مرحله 20 نفر از پرسنل جدید الاستخدام این شرکت که غالباٌ جهت تصدی پست های ستادی تعیین شده بودند ، به واحدهای ذیربط معرفی شدند.
 
 
    شایان ذکر است که آزمون استخدامی شرکت در تاریخ 28/01/94 جهت جذب 143 نفر در مقاطع و رشته های مختلف تحصیلی برگزار گردید که در مرحله اول تعداد 80 نفر از پذیرفته شدگانی که مصاحبه های فنی و تخصصی و معاینات طب صنعتی را با موفقیت گذرانده بودند ، به شرکت فولاد خوزستان جهت گذراندن دوره های فنی و تخصصی به صورت تئوری و عملی در مورخ 01/11/94 اعزام گردیدند ، که از این تعداد فقط نیروهایی که جهت تصدی پست های ستادی معین شده بودند جهت شروع به کار فراخوان گردیدند و مابقی همچنان تحت آموزشهای تئوری و عملی شرکت فولاد خوزستان قرار دارند.

مشروح خبر

    شرکت صنعت فولاد شادگان در نظر دارد امور تهیه ، طبخ و توزیع غذای مورد نیاز پرسنل خود از طریق مناقصه عمومی به پیمانکار واجد صلاحیت واگذار نماید.
   لذا از کلیه شرکت ها ، موسسات و پیمانکاران ذیصلاح که دارای تجربه ، سوابق کاری مرتبط و توان مالی در زمینه فوق می باشند دعوت به عمل می آید.

 

   1) موضوع مناقصه: امور تهیه ، طبخ و توزیع غذای مورد نیاز پرسنل شرکت صنعت فولاد شادگان.
   2) طول دوره قرارداد: 12 ماه شمسی می باشد.
   3) محل اجرای کار : شادگان کیلومتر 10 جاده سربندر- آبادان ، شرکت صنعت فولاد شادگان.
   4) کارفرما شرکت صنعت فولاد شادگان.
   5) شرکت کنندگان در مناقصه می بایست در ساعات اداری مورخ 18/01/95 لغایت 22/01/95 جهت اخذ اسناد مناقصه به دفتر حقوقی و امور قراردادهای شرکت مراجعه نمایند.
   6) جهت شرکت در مناقصه مبلغ پانصد هزار ریال (000/500 ریال ) به حساب شماره 1090095664 بانک تجارت شعبه مرکزی شادگان کد 10900 بنام شرکت صنعت فولاد شادگان ، واریز و جهت دریافت اسناد مناقصه به آدرس شادگان کیلومتر 10 جاده سربندر – آبادان ، شرکت صنعت فولاد شادگان ، دفتر حقوقی و امور قراردادها مراجعه فرمائید.
   7) مناقصه گر باید مبلغ 000/000/200 ریال (دویست میلیون ریال) را به عنوان تضمین شرکت درمناقصه به صورت ضمانتنامه بانکی ، چک تضمینی بانکی یا نقداً طی فیش واریزی تهیه نموده و همراه با اسناد مناقصه در پاکت «الف» به این شرکت تحویل نمایند. بدیهی است به پیشنهادهایی که فاقد تضمین شرکت در مناقصه باشند قطعا ترتیب اثر داده نخواهد شد.
   8) پیشنهاد آن شرکت با ضمیمه بودن سپرده شرکت در مناقصه که طبق شرح مندرج در بند (7) این آگهی عمل شده باشد بایستی حداکثر تا ساعت 15 روز چهاشنبه مورخ 31/01/95 به دفتر حقوقی و امور قراردادهای شرکت صنعت فولاد شادگان تسلیم و رسید دریافت گردد.
   9) مدارک مورد نیاز جهت شرکت در مناقصه : کپی برابر با اصل مدارک اساسنامه ، آگهی تأسیس شرکت در روزنامه رسمی ، آگهی آخرین تغییرات در روزنامه رسمی ، تصویر سوابق کاری مرتبط حداقل دو سال گذشته همراه با قرارداد و رضایت نامه های مربوطه.
   10) به منظور تفهیم و توجیه مناقصه گران در خصوص شرایط مناقصه ، نحوه ارائه پیشنهاد و انتظارات کارفرما در روز سه شنبه مورخ 24/01/1395 ساعت 10 صبح به اتفاق نماینده کارفرما و باحضور کلیه شرکت کنندگان در مناقصه از محل اجرای کار بازدید به عمل خواهد آمد وسپس در محل سالن جلسات شرکت جلسه ای باحضور کلیه حاضرین تشکیل خواهد شد و شرکت کنندگان در مناقصه می توانند کلیه سوالات خود را مطرح و پاسخ دریافت نمایند.
   11) پیشنهاد دهندگان می بایست دارای تأییدیه صلاحیت معتبر سال 1393 از اداره کل کار و امور اجتماعی و دارای شخصیت حقوقی و سابقه کار مفید و مرتبط و حسن انجام کار از کارفرمای قبلی را داشته باشند و در صورت عدم ارائه هریک از موارد فوق پیشنهاد ارائه شده بازگشایی نخواهد شد.
   12) فقط شرکتهایی که زمینه فعالیت آنها مرتبط با موضوع مناقصه می باشد حق شرکت در مناقصه را دارند و پیشنهاد شرکت های با زمینه فعالیت غیر مرتبط بازگشایی نخواهد شد.
   13) لازم به ذکر می باشد پیمانکاران بومی ( شهرستان شادگان ) در شرایط یکسان و با سابقه کار مشابه در اولویت قرار دارند.
   14) هزینه درج آگهی بر عهده برنده مناقصه می باشد. شماره تلفن جهت دریافت اطلاعات بیشتر 52238670-061 و 09161185215 دفتر حقوقی و امور قراردادها.
 
نشانی شرکت: شادگان کیلومتر 10 جاده سربندر- آبادان               Email:info@ssico.ir
نشانی پستی: شادگان صندوق پستی 184-64317 تلفن:52238670-061 نمابر:52234604-061       

 

                                    امور حقوقی و قراردادهای شرکت صنعت فولاد شادگان

مشروح خبر

    به گزارش روابط عمومی شرکت فولاد شادگان ، در روزهای آغازین سال 1395 هجری شمسی ، مسئولین محترم شهرستان شادگان و شرکت فولاد خوزستان جهت تبریک سال نو و همچنین اطلاع و آگاهی از آخرین وضعیت پیشرفت شرکت فولاد شادگان از این شرکت بازدید به عمل آوردند.

                                    « بازدید نماینده مجلس و فرماندار شادگان »
   در این راستا روز شنبه 7 فروردین ماه سال 1395 آقای تمیمی نماینده مردم شادگان در مجلس نهم شورای اسلامی و آقای فرج الهی فرماندار این شهرستان از شرکت فولاد شادگان بازدید کردند که طی این بازدید از آخرین مراحل پیشرفت فیزیکی این پروژه با خبر شدند.
 
            
 
                              « حضور نایب رئیس هیأت مدیره شرکت فولاد شادگان »                               
   در ادامه این بازدید های نوروزی روز یکشنبه مورخ 8 فروردین ماه سال جاری مهندس احمدیان نائب رئیس هیأت مدیره شرکت فولاد شادگان نیز از این شرکت بازدید به عمل آوردند تا ضمن تبریک سال جدید از آخرین فعالیت های انجام شده در این پروژه دیدن فرمایند.
 
                                          
 
      « بازدید نماینده منتخب شادگان در مجلس دهم و مدیر روابط عمومی شرکت فولاد خوزستان »         
   روابط عمومی شرکت فولاد شادگان گزارش داد: روز دوشنبه 9 فروردین ماه نیز حجت الاسلام و المسلمین مجید ناصری نژاد نماینده منتخب مردم شادگان در مجلس دهم شورای اسلامی و هیئت همراه و جناب آقای مهندس ساعی مدیر روابط عمومی شرکت فولاد خوزستان از شرکت فولاد شادگان بازدید به عمل آوردند تا از آخرین تحولات و روند پیشرفت شرکت مطلع شوند.
 
   
 
   در این دیدار حجت الاسلام و المسلمین ناصری نژاد ضمن تشکر از مدیریت ، در پیگیری هرچه بیشتر در خصوص افتتاح فاز یک (سایت احیاء مستقیم) این پروژه تاکید کرده و افزود: بهره برداری از پروژه فولاد شادگان کمک بسزایی در کاهش بیکاری این شهرستان خواهد داشت و علاوه بر آن در رشد اقتصادی منطقه اثر مثبت و بزرگی خواهد گذاشت.
 
                                
 
   مهندس علیمرادپور مدیر عامل شرکت فولاد شادگان نیز ضمن تشکر و قدردانی از حضور نماینده منتخب مردم ، در شرکت فولاد شادگان ، خواستار تلاش و همت ایشان در رفع مشکلات و کمک در خصوص تأمین نقدینگی جهت هرچه زودتر به اتمام رساندن پروژه گردیدند.
 
                                
 
   در پایان این بازدید نماینده منتخب مردم شادگان در مجلس دهم به همراه مدیرعامل محترم شرکت و معاونین ایشان طی جلسه ای در خصوص چگونگی هرچه سریعتر به اتمام رساندن این پروژه به تبادل نظر پرداختند.

مشروح خبر

   به گزارش روابط عمومی شرکت فولاد شادگان ، روز شنبه 22 اسفند ماه سال جاری همزمان با سالروز بزرگداشت شهدا مدیران این شرکت پس از دیدار با خانواده شهید حلبوشی به گلزار شهدای شهرستان شادگان رفته و ضمن غبار روبی با تقدیم گل ، یاد و خاطره ی شهدای عزیز اسلام را گرامی داشتند.
   در دیدار با خانواده شهید محمد حلبوشی که با حضور جناب آقای شاه جهان پور معاون محترم منابع انسانی ، محسنی پارسا مسئول روابط عمومی و برخی از پرسنل شرکت فولاد شادگان صورت گرفت ، آقای شاه جهان پور ضمن تقدیم تقدیرنامه به مادر شهید تاکید کرد همواره انقلاب اسلامی ایران مدیون خون شهدا بوده و از برکت این شهداست که پایه های نظام مقدس جمهوری اسلامی روز به روز محکم تر و مقتدرتر می گردد.
 
    
 
   پس از این دیدار مسئولین شرکت فولاد شادگان به همراه آقایان عبدالله تمیمی نماینده شهرستان شادگان در مجلس شورای اسلامی ، بهروز فرج الهی فرماندار شادگان ، سرهنگ خنافره فرمانده سپاه ناحیه شادگان و برخی مسئولین شهرستان در گلزار شهدای جنگ تحمیلی و انقلاب اسلامی حضور یافته و ضمن غبار روبی و تقدیم گل ، به تجدید خاطرات دفاع مقدس پرداختند.
 
  
 
   در پایان این مراسم با قرائت فاتحه بر روح پر فتوح شهدای انقلاب اسلامی و 8 سال جنگ تحمیلی و ادای احترام ، تأکید گردید که این مراسمات همواره برگزار گردد تا روحیه انقلابی همچنان در بین مردم و به ویژه مسئولین استوار بماند.

مشروح خبر

   به گزارش روابط عمومی شرکت فولاد شادگان در اولین روزهای پس از توافق هسته ای و لغو تحریم ها ، شاهد حضور شرکت JFE Shoji ، بزرگترین شرکت فولادی کشور ژاپن در شرکت صنعت فولاد شادگان جهت مشارکت در طرح توسعه این شرکت بودیم.
 
   در روز سه شنبه مورخ ٢٩/١٠/٩٤ ، هیات مدیره شرکت JFE Shoji ژاپن با حضور در شرکت فولاد شادگان ، طی جلسه ای با حضور مهندس علیمرادپور مدیرعامل محترم و مدیران این شرکت ، آمادگی خود را در خصوص مشارکت در اجرای طرح توسعه شرکت فولاد شادگان و افزایش ظرفیت تولیدی این شرکت از یک میلیون تن به چهار میلیون تن ، اعلام کردند.
 
   در این جلسه هیات مدیره شرکت JFE Shoji ، نزدیکی شرکت فولاد شادگان به بندر را یک فرصت مناسب و ویژه بیان داشتند و اظهار امیدواری کردند که مشارکت در این طرح یک معامله پر سود و موفقیت آمیز برای هر دو طرف خواهد بود
 
 
 
   پس از این جلسه ، مهندس علیمرادپور ، ضمن استقبال از پیشنهاد طرف ژاپنی ، بررسی بیشتر موضوع را به شرکت مهندس تارا طرح ، مشاور شرکت فولاد شادگان ، ابلاغ و خواستار جمع بندی و اعلام نتیجه آن تا یک ماه آینده شد.به اطلاع می رساند شرکت JFE Shoji ، با ٧٢ هزار پرسنل ، بزرگترین شرکت فولادی ژاپن و چهارمین شرکت بزرگ و موفق جهان در زمینه تولید فولاد می باشد.


1 - 2 - 3

 

 

 
 

منو