تاريخ: 25/9/1397

پست الکترونیکی


  دیدار مدیرعامل شرکت صنعت فولاد شادگان با مسئولین شهرستان به مناسبت عید سعید فطر  تاریخ: 22/4/1395


    به گزارش روابط عمومی ، روز شنبه مورخ 19/04/95 مهندس علیمرادپور مدیرعامل شرکت صنعت فولاد شادگان در رأس هیأتی از مدیران این شرکت ، روز جهت تبریک عید سعید فطر با امام جمعه و نماینده شادگان در مجلس شورای اسلامی دیدار کرد.
    در این دیدار مهندس علیمرادپور طی سخنانی ضمن تبریک این عید بزرگ گفت : عید فطر روز تولد دوباره انسان و فصل تازه شکفتن ایمان در روح و جان های پاک و بیدار است. عید فطر، عید فطرتهای روشنی می باشد که پس از گذشت ماه مبارک رمضان در نخستین روز ماه شوال اجر و پاداش خود را تنها در قرب الهی جستجو می کنند.
 
 
    در ادامه این دیدار مهندس علیمرادپور ضمن ارزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان ، عید بزرگ و سعید فطر و جشن پیروزی بر شیاطین درون و برون را به همه مردم نجیب و شریف شهرستان شادگان تبریک و از خداوند متعال رستگاری و عزت و کرامت همگان رامسئلت نمود .
 
 
    در پایان این دیدار ، حجت الاسلام شرفی امام جمعه و حجت الاسلام ناصری نژاد نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک این عید بزرگ ، برای مدیر عامل ، هیأت همراه و پرسنل شرکت صنعت فولاد شادگان آرزوی سلامتی ، سربلندی و موفقیت نمودند .

 

 

 
 

منو