آرشیو مناقصات و مزایدات, مناقصات و مزایدات

آگهی  تجدید مناقصه عمومی یک مرحله‌ای با فرآیند ارزیابی کیفی مناقصه‌گران

آگهی  تجدید مناقصه عمومی یک مرحله‌ای با فرآیند ارزیابی کیفی مناقصه‌گران

 

شرکت صنعت فولاد شادگان در نظر دارد انجام عملیات سمپاشی در ساختمان‌ها و محوطه‌های شرکت در سال 1400 را بر اساس شرایط و پیش‌نویس قرارداد از طریق برگزاری مناقصه عمومی یک مرحله‌ای با فرایند ارزیابی کیفی با شرایط ذیل به شرکت‌های واجد شرایط و دارای حداقل (پنج/5)سال سابقه مفید و مرتبط با موضوع مناقصه واگذار نماید.

 

الف) ارزیابی کیفی مناقصه‌گران:

این ارزیابی بر اساس کار برگ‌های استعلام ارزیابی کیفی موجود در اسناد مناقصه صورت می‌پذیرد. حداقل امتیاز کیفی قابل قبول جهت بازگشایی پاکت قیمت(پاکت ج) مناقصه گران برابر 60 از 100 می‌باشد.

 

ب) تهیه و خرید اسناد مناقصه:

متقاضیان شرکت در مناقصه مذکور می‌بایست جهت خرید اسناد مناقصه، مبلغ 1.500.000 ریال به حساب شماره 1090095664 بانک تجارت شعبه مرکزی شهرستان شادگان در وجه شرکت صنعت فولاد شادگان واریز و با در دست داشتن فیش واریزی، همراه با نامه درخواست که شماره و موضوع مناقصه در آن قید شده باشد به آدرس: شادگان، کیلومتر 10 جاده سربندر- آبادان کد پستی71112-64331 شماره تلفن 52234742-061 به واحد امور حقوقی و قراردادهای شرکت ( اتاق 13) مراجعه و اسناد مناقصه را دریافت نمایند.

شایان ذکر آنکه هر یک از مناقصه‌گران باید پاکت مهر و موم شده حاوی مدارک ارزیابی کیفی را در یک پاکت جداگانه با شماره (1) و اسناد تکمیل شده دیگر که بر اساس شرایط مندرج در اسناد در پاکات(الف، ب و ج) بسته بندی و لاک و مهر شده است را در پاکت شماره (2) گذاشته و  هر دو پاکت را در یک بسته لفاف پیچی شده مناسب قرارداده و در مهلت زمانی مندرج در جدول زیر تحویل دبیرخانه کمیسیون معاملات نمایند.

ردیف شماره مناقصه موضوع مناقصه مهلت دریافت

 اسناد مناقصه

مهلت زمانی ارائه پیشنهاد قیمت مبلغ ضمانتنامه

شرکت در مناقصه

1 209281 انجام عملیات سمپاشی در ساختمان‌ها و محوطه‌های  شرکت 7 (هفت) روز پس از نشر آگهی 21 روز پس از نشر آگهی 200.000.000 ریال
  • شرکت صنعت فولاد شادگان در صورت تشخیص در رد یا قبول پیشنهادات و” لغو” یا” تجدید” مناقصه بدون پرداخت خسارت مختار می‌باشد و شرکت کنندگان حق هیچگونه اعتراضی ندارد.

 

  • هزینه تجدید آگهی به عهده برنده مناقصه می‌باشد.                                      روابط عمومی شرکت صنعت فولاد شادگان

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *