اخبار داخلی شرکت, اطلاع رسانی و اخبار

ساختمان حفاظت فیزیکی و روابط عمومی شرکت صنعت فولاد شادگان افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی شرکت صنعت فولاد شادگان ساختمان حفاظت فیزیکی و روابط عمومی اين شركت امروز شنبه ۳ مهر ماه سال جاری با حضور نماینده مردم شریف شهرستان شادگان در مجلس شوراى اسلامی، صبری پور فرماندار شهرستان شادگان، مهندس کهزاد مدیر عامل شرکت صنعت فولاد شادگان، امیدی مدیر عامل شرکت ایده پردازان صنعت فولاد ، مسئولین، مدیران و کارشناسان شرکت صنعت فولاد شادگان افتتاح شد. 

حجت الاسلام والمسلمین ناصری نژاد نماینده مردم شریف شهرستان شادگان در مجلس شورای اسلامی در آغاز این مراسم ضمن تشکر از مدیریت و کارکنان شرکت صنعت فولاد شادگان گفت: امیدوارم هر روز و در هر بازدیدی که از این شرکت داشته باشیم، شاهد افتتاح ساختمان ها و پروژه های در حال احداث این شرکت باشیم، بنده اعلام آمادگی می‌کنم در هر وقت و در هر زمان جهت پیشرفت پروژه از هر تلاشی دریغ نخواهم کرد .

در ادامه ی این مراسم مهندس کهزاد مدیر عامل شرکت صنعت فولاد شادگان ضمن خوش آمدگویی به مهمانان اظهار کرد : ساختمان حفاظت فیزیکی و روابط عمومی در زیر بنایی به مساحت ۶۰۰ متر و طی مدت ۶ ماه و با بودجه‌ای بالغ بر ۳۵ میلیارد ریال به بهره برداری رسید .

هم چنین افزود : بودجه تخصیصی برای نصف ساختمان بوده لیکن با کارهای مهندسی که شرکت ایده پردازان صنعت فولاد متولی احداث این ساختمان انجام شد و استفاده از سیاست های اقتصاد مقاومتی این پروژه بعد از ۶ ماه به شکل کامل به سر انجام رسید.

فرماندار شادگان از دیگر سخنرانان این مراسم نیز طی سخنانی ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: امیدوارم به برکت و میمنت این هفته شاهد پیشرفت فیزیکی هر چه بیشتر پروژه های در حال اقدام شرکت صنعت فولاد شادگان باشیم تا بتواند خدمات بیشتری در راستای مسئولیت های اجتماعی به شهرستان شادگان انجام دهد .

روابط عمومی شرکت صنعت فولاد شادگان