اطلاع رسانی و اخبار, دسته بندی نشده

تولید آهن اسفنجی در صنعت فولاد شادگان 22 درصد رشد داشت

مدیرعامل فولاد شادگان گفت: این شرکت در دوره ۶ ماه اول سال جاری توانست ٣٧٠ هزار و ٨٢٤ تن آهن اسفنجی تولید کند که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته ٢٢ درصد افزایش یافته است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» و به نقل از روابط عمومی فولاد خوزستان، سعید قاسم‌زاده از رشد ۲۲ درصدی تولید آهن اسفنجی در شرکت فولاد شادگان در سال جاری خبر داد و اظهار داشت: این شرکت در دوره ۶ ماه اول سال جاری توانست ٣٧٠ هزار و ٨٢٤ تن آهن اسفنجی تولید کند که نسبت به دوره مشابه سال گذشته ٢٢ درصد افزایش یافته است.

وی افزود: شرکت صنعت فولاد شادگان در 6 ماهه سال گذشته ٣٠٤ هزار و ٤٥١ تن آهن اسفنجی تولید کرد. این شرکت به عنوان زیر مجموعه فولاد خوزستان، تامین‌کننده مواد اولیه واحدهای فولادی این شرکت اصلی است.

مدیرعامل فولاد شادگان تاکید داشت: با توجه به اینکه ظرفیت معمول سالانه این واحد تولیدی ٨٠٠ هزار تن است، لذا این شرکت در 6 ماهه سال جاری به ظرفیت اسمی خود نزدیک شده است. در نتیجه انتظار داریم شرکت با بهره‌گیری بیشتری از ظرفیت تولیدی، برنامه بودجه‌بندی خود را تکمیل نماید و به درآمد و به تبع آن حاشیه سود بیشتری دست یابد.

نویسنده