اطلاع رسانی و اخبار

جلسه هیات مدیره شرکت صنعت فولاد شادگان برگزار شد.

جلسه هیات مدیره شرکت صنعت فولاد شادگان برگزار شد.

جلسه هیات مدیره شرکت صنعت فولاد شادگان امروز چهارشنبه مورخ ١٤٠٠/٠٦/١٧ با حضور مديران ارشد شرکت فولاد خوزستان، مدیرعامل شرکت صنعت فولاد شادگان و اعضاء هيأت مديره در سالن کنفرانس مهمانسرای نور شركت فولاد خوزستان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت صنعت فولاد شادگان، در این جلسه از زحمات مهندس محمد نیکوکار رئيس هیأت مدیره شرکت صنعت فولاد شادگان قدردانی شد و مهندس مدني به عنوان عضو جديد هیأت مدیره شرکت معرفي گردید.

در این جلسه مهندس لندی بعنوان رئيس هیأت مدیره شرکت‌ صنعت فولاد شادگان معرفی گردید.

مهندس کهزاد مدیر عامل شرکت صنعت فولاد شادگان در این جلسه گفت: امیدوارم و انتظار دارم با همفکری و همدلی همه اعضای هیات مدیره شرکت‌ و با رعایت بحث هزینه و فایده، بهترین تصمیمات را جهت سرمایه گذاری و افزایش بازده دارایی های شرکت اتخاذ نماییم.

آقای نیکوکار رئيس پیشین هیأت مدیره شرکت صنعت فولاد شادگان نیز ضمن تشکر از کلیه اعضاء هیأت مدیره و پرسنل شرکت صنعت فولاد شادگان، ابراز امیدواری نمود که با همدلی پرسنل و تلاش و پشتکار کلیه عوامل بتوان ضمن راه اندازی سایت فولاد سازی، در آینده نزدیک شاهد به ظرفیت اسمی رسیدن کارخانه باشیم.

در ادامه آقای مهندس مدنی عضو جدید هیأت مدیره شرکت نیز ضمن تشکر از زحمات آقای مهندس نیکوکار تصریح نمودند که با استفاده حداکثری از پتانسیل و منابع داخلی و منطقه ای می توان در کمترین زمان ضمن راه اندازی سایت فولاد سازی، به هدف شرکت که همان رسیدن به ظرفیت اسمی کارخانه است دست یابیم.

روابط عمومی شرکت صنعت فولاد شادگان