اخبار داخلی شرکت, اخبار صنعت فولاد, اطلاع رسانی و اخبار, دسته بندی نشده

پیام تبریک مدیرعامل شرکت صنعت فولاد شادگان به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی

به گزارش روابط عمومی شرکت صنعت فولاد شادگان ، حسین کهزاد مدیرعامل شرکت صنعت فولاد شادگان در پیامی فرا رسیدن روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.

 

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
روابط عمومی بهترین نمایانگر اوضاع داخلی یک نهاد از یک سو و از سوی دیگر منعکس کننده چگونگی مسائلی است که در آن نهاد می گذرد.
مقام معظم رهبری ( مدضله العالی )

اهمیت جایگاه والای روابط عمومی در عصر ارتباطات و در دورانی که اطلاع‌ رسانی در همه عرصه‌ها پیشتاز می باشد ، دوچندان شده است به‌گونه‌ای که موفقیت سازمان‌ها در عرصه‌ها و فعالیت‌های تخصصی به عملکرد روابط عمومی‌های وابسته است.

 

نیاز جامعه ی امروز ما ؛ نقش مؤثر و سازنده ارتباطات در رشد و تحول همه‌ جانبه‌ ی جوامع به وسیله اطلاع‌ رسانی درست و شفاف و آگاهانه با تکیه‌ بر عنصر اخلاق و واقعیت است.

 

احتراما بر خود واجب می دانم ؛ این روز خجسته و ارزشمند را به همه ی سفیران تلاشگر و سخت کوش جهان ارتباطات و روابط عمومی به ویژه روابط عمومی شرکت صنعت فولاد شادگان تبریک و تهنیت عرض نموده و به امید آنکه با تعهد ، تخصص ، تلاش و پشتکار تمامی دست اندرکاران این حوزه پر‌‌‌ تلاش حرکت در مسیر شفافیت در عمل ، آگاهی رسانی و اعتمادسازی درست و همچنین خدمت به جامعه بیش از گذشته مثمر ثمر و اثرگذار باشند.

 

۲۷ اردیبهشت ر‌وز جهانی ارتباطات و روابط عمومی خجسته باد.
حسین کهزاد
مدیرعامل شرکت صنعت فولاد شادگان

مطالب مرتبط