اخبار داخلی شرکت, اخبار صنعت فولاد, اطلاع رسانی و اخبار, دسته بندی نشده

پیام تبریک مدیرعامل شرکت صنعت فولاد شادگان به مناسبت روز خبرنگار

به گزارش روابط عمومی شرکت صنعت فولاد شادگان ، حسین کهزاد مدیرعامل شرکت صنعت فولاد شادگان در پیامی فرا رسیدن هفدهم مرداد ماه گرامیداشت روز خبرنگار را تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

*اگر زحمات شما نباشد ، این لحظه‌ها هرگز ماندگار نمی‌شود. شما آن را حفظ می‌کنید و در اختیار افکار مردم قرار می‌دهید بدون این دوربین‌ها ، قلم‌ها و دلسوزی‌های شما برای تهیه و تنظیم اخبار و مطالب ، این کارهای ما مثل یک چیزهای تثبیت نشده است.

مقام معظم رهبری ( مدظله العالی )

 

به راستی که خبرنگاران سمبل آگاهی ، روشنگری و مطالبه گری هستند.

هفدهم مرداد ماه هر سال روز تجلیل ، تکریم و یادآوری جایگاه والای حرفه خبرنگاری و روزنامه نگاری است.
خبرنگاران زحمتکش و کوشا از جایگاه و رتبه بالایی در سطح جامعه برخوردار هستند و رشد و شکوفایی کشورمان در عرصه‌های ملی در سایه قلم شیوای خبرنگار نشأت می‌گیرد.

احتراما بر خود واجب می دانم ؛ در گرامیداشت روز خبرنگار از مقام شامخ خبرنگاران به‌ عنوان اندیشمندانی که اندیشه و قلم رسای خود را در بیکران ” دنیای خبر ” در راه خدمت رسانی به میهنِ عزیزمان ایران بکار گرفته اند قدردانی کنم.
در پایان ؛ این روز بزرگ و ارزشمند را به تمامی خبرنگاران زحمتکش عرصه اطلاع رسانی و خبر به ویژه خبرنگاران حوزه صنعت فولاد تبریک و تهنیت عرض نموده و برای تمام پرچمداران روشنگری ، سعادت ، سلامت و توفیقات روز افزون را از درگاه ایزد منان خواستارم.

روز خبرنگار بر کنشگران اندیشه ورزان و راستینِ رسانه فرخنده باد.
حسین کهزاد
مدیرعامل شرکت صنعت فولاد شادگان