اطلاع رسانی و اخبار

پیام تسلیت مدیرعامل شرکت صنعت فولاد شادگان به مناسبت فرا رسیدن عاشورای حسینی

مهندس حسین کهزاد مدیرعامل شرکت صنعت فولاد شادگان با صدور پیامی فرا رسیدن عاشورای حسینی و شهادت مظلومانه سيد و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (علیه السلام) را به تمامی شیعیان و دوستداران اهل بیت عصمت و طهارت تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت صنعت فولاد شادگان، مهندس کهزاد مدیرعامل شرکت صنعت فولاد شادگان در پیامی عاشورای حسینی و شهادت مظلومانه سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (علیه السلام ) ویاران باوفای ایشان را تسلیت گفت.

متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحيم

اِنَّ الْحُسین مِصباحُ الْهُدی وَ سَفینَهُ الْنِّجاة

محرم ماهی است که الفبای آن فداکاری، جانبازی، خلوص و خدامحوری می باشد. محرم یادآور بزرگترین حماسه ظلم ستیزی و آزادگی در تاریخ بشر است . ماه عزای حسینی، ماه فداکاری و گذشت، ماه انتشار امر به معروف و نهی از منکر و ماهی است که باید از آن درسهای زندگی را آموخت و واقعیت اسلام را دریافت و با عزاداری و تکریم آن تاریخ همیشه زنده عاشورا را یاد آور شد.

واقعه عاشورا کامل ترین نمونه تقابل کفر و ایمان و مبارزه حق علیه باطل است که آثار آن در تمام ابعاد تاریخ شیعه و زندگی آزادگان و آزاداندیشان جهان مشهود است.

واینک با قلبی مالامال از غم و اندوه در سوگ سید و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (علیه السلام ) و یاران باوفایش، فرا رسیدن عاشورای حسینی را به همه دوستداران اهل بیت علیهم السلام تسلیت و تعزیت عرض نموده،امیدواریم عزاداری همه رهروان راستین آن حضرت به ویژه خانواده بزرگ صنعت فولاد کشور مورد قبول درگاه ایزد منّان واقع گردد.

حسین کهزاد
مدیرعامل شرکت صنعت فولاد شادگان

نویسنده

مطالب مرتبط