اخبار داخلی شرکت, اطلاع رسانی و اخبار

همایش «جهاد تبیین» در شرکت صنعت فولاد شادگان برگزار شد

🔸به گزارش روابط عمومی شرکت صنعت فولاد شادگان همایش جهاد تبیین در نمازخانه ستاد کارفرمای شرکت برگزار شد.

🔸حجت الاسلام و المسلمین منصوری امام جمعه شادگان در ابتدای این همایش محور اصلی سخنانش را بر جهاد تبیین قرار داد و گفت: کسانی که از کنار توهین ها و تهمتها به انقلاب، نظام و مسوولان آن در فضای مجازی بی تفاوت عبور می کنند، مانند تماشاچیان بازار شام در زمان اسارت اهل بیت حضرت امام حسین (ع) هستند.

🔸حاج آقا منصوری در نمازخانه شرکت صنعت فولاد شادگان افزود: رهبر معظم انقلاب در روز اربعین امسال حکم جهاد “تبیین” دادند لذا بر همه قلم به دستان، صاحبان قلم و رسانه واجب است به این حکم عمل کنند.

🔸سرهنگ دوم بچاری جانشین فرمانده سپاه ناحیه شادگان در این همایش گفت: در دوران دفاع مقدس وظیفه ما جهاد در راه خدا و ایستادن در برابر دشمن تا دندان مسلحی بود که از سوی همه ابرقدرت‌ها حمایت می‌شد ولی با همت و تلاش و غیرت جوانان آن زمان اجازه ندادیم حتی یک وجب از خاک کشور به دست دشمنان بیافتد.

🔸سرهنگ دوم بچاری افزود: امروز جهاد در راه خدا جهاد تبیین است که رهبر معظم انقلاب تاکید بر فوریت و قطعیت آن دارند و آن را به عنوان یک فریضه واجب بیان فرموده‌اند.

🔸وی گفت: در دوران دفاع مقدس تمام دشمنان به لحاظ تجهیزاتی پشت سر دشمنان ایستادند و امروز هم در بحث رسانه امکانات و تجهیزات در اختیار آنها است و با راه اندازی شبکه‌های متعدد در تلاش است تا همه موفقیت‌های انقلاب اسلامی را وارونه جلوه دهد و آنها را تحریف کنند.

🔸در پایان این همایش و بعد از صرف ناهار مهمانان، مدیران، کارشناسان و کارگران شرکت صنعت فولاد شادگان در نمازخانه ستاد کارفرمای شرکت،جلسه ای در دفتر مهندس حکیمی مدیر منابع انسانی و امور اجتماعی پیرامون تبادل نظر جهت انجام مسئولیتهای اجتماعی و تعامل بهتر در خدمت رسانی به مردم شریف شادگان و پیشبرد اهداف شرکت صنعت فولاد شادگان در اعتلا و پیشرفت اقتصاد کلان جمهوری اسلامی ایران، برگزار شد.

 

 

روابط عمومی شرکت صنعت فولاد شادگان