اخبار داخلی شرکت, اطلاع رسانی و اخبار

اردوی علمی «رزمایش امید آفرینی» با حضور مسئول بسیج کارگری و کارخانجات و کارکنان دانشگاه پیام نور شادگان تحت عنوان اردوی علمی دانشجویی «کاروان راهیان نور علمی و پیشرفت» به همت بسیج کارگری و کارخانجات و با حضور ٨٠ نفر از دانشجویان و اعضای این دانشگاه برگزار شد

🔸به گزارش روابط عمومی شرکت صنعت فولاد شادگان، اردوی علمی دانشجویی «رزمایش امید آفرینی» به همت بسیج کارگری و کارخانجات شادگان و با حضور ٨٠ نفر از دانشجویان و اعضای هیئت علمی این دانشگاه، در شرکت صنعت فولاد شادگان برگزار شد.

🔸در این اردو دانشجویان و دیگر بازدید کنندگان ضمن بازدید از واحدهای مختلف این شرکت، از نزدیک با دستاوردها و ظرفیت‌های تکنولوژی بومی طراحی شده توسط مهندسان و متخصصان ایرانی در این شرکت آشنا شدند.

🔸جنامی مسئول بسیج کارگری و کارخانجات شادگان درباره برگزاری این اردوی علمی به خبرنگار ما گفت: اردوی علمی «رزمایش امید آفرینی» یکی از مهمترین اردوهای علمی دانشجویی می باشد و از نمونه های برتر اردوهای راهیان نور علمی و پیشرفت شناخته می‌شود.

🔸در این بازدید مهندس قارونی مدیر برنامه ریزی و توسعه توضیحات کامل از نحوه تولید آهن اسفنجی (از بدو ورود مواد اولیه تا خروج محصول) در این شرکت را برای بازدیدکنندگان ارائه فرمود.

🔸در ادامه و هنگام بازدید از واحد فولادسازی قارونی گفت: بعد از به بهره‌برداری رسیدن این واحد سالانه هشتصد هزار الی یک میلیون تن اسلب در این شرکت تولید خواهدشد که با تدابیر مدیریت محترم عامل و گرفتن مجوز ساخت فاز دوم شرکت صنعت فولاد شادگان با ظرفیت یک میلیون و دویست هزار تن در آینده ای نه چندان دور شاهد تولید سالانه دو میلیون تن اسلب در این شرکت خواهیم بود.

🔸بعد از اتمام بازدید هیأت اعزامی جهت نماز و صرف ناهار به نمازخانه و رستوران شرکت رفتند تا در آنجا و بعد از ناهار دیداری با مهندس حکیمی مدیر منابع انسانی و امور اجتماعی شرکت فولاد شادگان داشته باشند.

🔸حکیمی در این بازدید تاکید کرد: نظر به منویات مقام معظم رهبری مبنی بر مسئله محوری و حل مسائل کشور توسط جامعه علمی و نخبگانی، از اهداف اصلی اردوی رزمایش امید آفرینی شناسایی ظرفیت ها و مسائل کشور و ایجاد انگیزه در نسل جوان برای حل این مسائل دانست.

🔸وی اضافه کرد: شرکت صنعت فولاد شادگان همیشه آمادگی خود را جهت تعامل با تمام موسسات علمی پژوهشی و دانشگاه‌ها در جهت پیشبرد اهداف اساسی صنعت فولاد در کشور و نام درخشان ایران زمین اعلام می دارد.

 

روابط عمومی شرکت صنعت فولاد شادگان