اخبار داخلی شرکت, اطلاع رسانی و اخبار

برگزاری مراسم سوگواری سالروز شهادت بانوی دو عالم بی بی فاطمه زهرا(س) در شرکت صنعت فولاد شادگان

🔸به گزارش روابط عمومی شرکت صنعت فولاد شادگان امروز دوشنبه مورخ ١٤٠١/١٠/٠٥ و به مناسبت سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) مراسم عزاداری و سخنرانی خادمان اهل بیت(ع) در نمازخانه ستاد کارفرمای شرکت برگزار شد.

🔸در این مراسم عزاداری و سوگواری، حجت السلام و المسلمین موسوی ضمن عرض تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها به بیان ابعاد شخصیتی آن بانوی بزرگوار، به بیان ویژگی ها، زندگانی، جایگاه، مبارزات و مناقب حضرت فاطمه زهرا (س) در موضوعات منزلت زن در اسلام، مقام حضرت زهرا سلام الله علیها در قرآن، پرداخت.

🔸وی افزود: درس زندگی صدّیقه‌ی طاهره، فاطمه‌ی زهرا (سلام‌الله‌علیها) این است برای ما تلاش، اجتهاد، کوشش، پاک زندگی کردن؛ همچنان‌که آن بزرگوار یکپارچه معنویّت و نور و صفا بود پاکی و آراستگی و تقوا و نورانیّت آن بزرگوار، همان چیزی است که در طول تاریخ تشیّع بر معارف ما سایه‌افکن بوده است.

🔸در ادامه ی این مراسم سوگواری ذاکر اهل بیت عصمت و طهارت علیه السلام، حجت الاسلام و المسلمین موسوی نیز در رسای بانوی دو عالم به مداحی و روزه خوانی پرداخت.
🔸در این مراسم معنوی مهندس حکیمی، مدیر منابع انسانی و امور اجتماعی،مهندس قارونی، مدیر برنامه ریزی و توسعه، سرهنگ نعیماوی نماینده سپاه ناحیه شادگان، جنامی، فرمانده حوزه بسیج کارگران و کارخانجات شادگان، کارشناسان، کارمندان و کارگران شرکت صنعت فولاد شادگان حاضر بودند.

روابط عمومی شرکت صنعت فولاد شادگان

نویسنده

مطالب مرتبط