مدیرعامل فولاد شادگان توانمندسازی مردم را برای تحقق شعار سال پیشنهاد داد

سرهنگ فرحانی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شادگان

سرهنگ علی فرحانی در نشست ویژه مدیرعامل شرکت صنعت فولاد شادگان با مسئولان این شهرستان تغییرات یک سال گذشته شادگان را ” مثبت” ارزیابی کرد و یادآور شد که مهندس حسین کهزاد توانمندسازی مردم از طریق حمایت از کسب و کارهای پائین دستی فولاد در راستای تحقق شعار سال 1403 را پیشنهاد داده است که خود گامی موثر برای رفع معضل بیکاری به شمار می آید.

به گزارش روابط عمومی شرکت صنعت فولاد شادگان، وی شناسایی ظرفیت های موجود و تامین زیرساخت های لازم با همراهی سایر نهادهای اجرایی و ارگان های ذیربط را عواملی دانست که زمینه ایجاد اشتغال پایدار را فراهم می سازند.
سرهنگ فرحانی افزود: کار باید اثرگذار و ماندگار باشد؛ اقداماتی که شرکت صنعت فولاد شادگان در ماه های اخیر به ویژه در بهسازی بخشی از زیرساخت های آموزشی انجام داده است را می توان به عنوان نمونه ای بارز برشمرد.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شادگان افزایش تعامل با بخش آموزش عالی این شهرستان جهت تربیت دانشجو برای رفع نیازهای شرکت صنعت فولاد شادگان در بخش کارشناسی را نیز اقدامی مهم دانست که می تواند راهبری فرایند اشتغالزایی را تسهیل کند.

وی از ایجاد ناوگان حمل و نقل بین شهری شهرستان شادگان به عنوان یک حرکت مهم یاد کرد و اظهار داشت: شرکت صنعت فولاد شادگان می تواند با ورود به این حوزه، بخش قابل توجهی از کاستی های موجود را مرتفع و مردم شریف شادگان را از یک سیستم حمل و نقل کارآمد بهره مند سازد.

https://ssico.ir/?p=4291

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *